lawyers.in.ua

На закордонних рахунках судді Вищого госпсуду та його дружини заарештовано 13 млн швейцарських франків

  На рахунках чинного судді Вищого господарського суду України та його дружини заарештовано 13 млн швейцарських франків.

  Про це повідомляє прес-служба Державної служби фінансового моніторингу України.

  "Держфінмоніторингом України спільно з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну встановлено п'ять компаній, які зареєстровані в Панамі та Ліхтенштейні та мають рахунки в банківських установах Ліхтенштейну та Латвії. На рахунках зазначених компаній протягом тривалого часу акумулювались значні суми коштів з сумнівним походженням. Встановлено, що спільними бенефіціарними власниками та/або уповноваженими особами по рахунках, відкритих в банківській установі в Ліхтенштейні, є чинний суддя Вищого господарського суду України та його дружина", - йдеться у повідомленні.

  За часів президентства Віктора Януковича цей суддя займав посаду одного із заступників голови Вищого господарського суду України.

  По одному із рахунків, де бенефіціарним власником та уповноваженою особою є дружина судді, 28 липня 2015 року завдяки  спільним заходам Держфінмоніторингу України, Фінансової розвідки та Прокуратури Ліхтенштейну, судовим рішенням міста Вадуц, зазначені активи на загальну суму 13,1 млн швейцарських франків були арештовані.

  Як зазначають у прес-службі, також встановлено, що одна з компаній володіє рахунком у латвійському банку, з якого і надходили основні грошові потоки.

  Наразі Держфінмоніторингом України у тісній співпраці з фінансовою розвідкою Ліхтенштейну встановлюються джерела походження коштів на зазначених рахунках. Здійснюються відповідні заходи щодо ідентифікації компаній та їх бенефіціарних власників, які зараховували кошти на рахунки зазначених нерезидентів.

  Матеріали спільного фінансового розслідування Держфінмоніторингу України та фінансової розвідки Ліхтенштейну 29 липня 2015 року передано до Генеральної прокуратури України для вчинення відповідних процесуальних дій.

  Нагадаємо, СБУ заблокувала понад 100 млн грн на рахунках сина Януковича. 

  Попередній матеріал
  Затриманий російський офіцер: тільки російських офіцерів на окупованому Донбасі – 2-3 тисячі
  Наступний матеріал
  Гужва залишив посаду головного редактора газети "Вєсті"
  Теги:
  Loading...