5.ua

На сьогодні демократія в Україні є, але існує ризик повернення диктатури - експерт

На сьогодні демократія в Україні є, влада реагує на тиск суспільства, але це демократія не є усталена і існує ризик повернення до диктатури.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив професор Піттсбурзького університету, співзасновник аналітичної групи VoxUkraine Тимофій Милованов.

"Українська демократія є сьогодні. І влада, і депутати, і законодавча й виконавча влада, і навіть судова влада реагує на публічність. Судова – не настільки, скільки законодавча й виконавча, але фактично реагує. І це є демократія. Влада відчуває тиск суспільства, і тому приймаються якісь рішення", - сказав він.

За словами експерта, на сьогодні демократія в Україні є, але існує ризик повернення до диктатури. "Демократія в Україні є, але це нова демократія. Це не усталена демократія, і завжди є ризик, що ця демократія назад звалиться в диктатуру чи в олігархат. Ми, насправді, ще не вирвалися з олігархату", – заявив Милованов.

Нагадаємо, Милованов також заявляв, що деякі народні депутати у Верховній Раді України у своїй діяльності проявляють ідеологічні позиції.

Попередній матеріал
39-й так званий "гумконвой" з Росії перетнув український кордон
Наступний матеріал
Порошенко призначив екс-нардепа та журналіста Шевченка послом України в Канаді
Теги:
Loading...