Фото з сайту Верховної Ради України

На Сході України відбувається битва за європейські цінності – Гройсман

  Голова Верховної Ради провів зустріч з спікером польського Сейму у Варшаві.

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман по завершенні зустрічі з маршалком Сейму Республіки Польща Радославом Сікорським провів брифінг для ЗМІ, повідомляє сайт парламенту.

  Український політик зазначив: "На Сході нашої країни відбувається битва за європейські цінності, за майбутнє Євросоюзу, і на передньому краї – українські герої".

  Голова Верховної Ради підкреслив, що сьогодні питання військової агресії Росії щодо нашої держави "вийшло за межі України". "Це не питання Сходу України, це питання східного кордону ЄС", – зазначив Володимир Гройсман.

  Спікер ВР заявив, що Україна зробить все від неї залежне, "щоб вистояти і вибороти перемогу": "А перемога – це мир, це припинення розстрілів мирного населення і вбивств військових", – наголосив він.

  Голова вітчизняного парламенту висловив подяку Польщі за послідовну підтримку України у цей надзвичайно складний час", - зазначив він.

  Володимир Гройсман заявив, що Україна докладає усіх зусиль для досягнення миру, натомість Російська Федерація тільки "удає, що хоче виконувати Мінські угоди".

  Своєю чергою, маршалок Сейму зазначив, що Україна сьогодні є "об’єктом агресії": "Україна бореться за свої кордони, за можливість самостійного незалежного розвитку".

  Радослав Сікорський також зазначив, що під час зустрічі з українським колегою обговорив питання здійснення реформ в Україні, назвавши це головною темою переговорів. З його слів, Володимир Гройсман повідомив про перебіг реформ, а також про результати саміту Україна-ЄС, який відбувся 27 квітня.

  Гройсман також повідомив, що за підсумками зустрічі з Сікорським ухвалено Спільну заяву, у якій Сторони "висловили консолідовану позицію по багатьох питаннях", і висловився за поглиблення міжпарламентського українсько-польського співробітництва.

  Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман 29-30 квітня перебуває з офіційним візитом у Республіці Польща.

  Попередній матеріал
  Наразі площа загоряння в Чорнобильській зоні становить близько 260 га - ДСНС
  Наступний матеріал
  Бійці АТО допомагають мешканцям Широкиного та Бердянського, по яких стріляють бойовики

  Гройсман: Україна – східний кордон європейської цивілізації

  Гройсман підписав заяву Ради про відсіч збройній агресії РФ

  Польща витурила до РФ журналіста агенції "Россия сегодня" за шпигунство

  Росія відмовила Польщі у передачі частини документів про Смоленську авіакатастрофу