5.ua

На Сході ми зупинили найсильнішу армію континенту – Порошенко

  Президент України заявив, що на Сході України воюють регулярні підрозділи російської армії.

  Про це він сказав сьогодні в парламенті під час щорічного послання Президента до ВР. "На наших східних рубежах ми зупинили найсильнішу армію континенту. Адже там проти нас воюють аж ніяк не шахтарі та трактористи і, як ми довели переконливо всьому світові – регулярні, озброєні до зубів підрозділи російських збройних сил", - наголосив він.

  Утім, за словами Порошенка, основним здобутком україського народу сьогодні є те, що Україна змогла сформувати дієздатну армію і зупинити просування агресора. Так, за рік країна спромоглася збільшити загальну чисельність Збройних сил до 250 тисяч.

  У зоні ж проведення Антитерористичної операції державу боронять більше 50 тисяч українських героїв. "Попри успіхи в створенні армії слід чесно визнати, ми на сьогодні забезпечили мінімальний рівень обороноздатності держави", - додав Президент.

  Крім того, глава держави переконаний, що сепаратисти утримуються при владі на тимчасово окупованих територіях завдяки "російським багнетам". "А над проектом "Новоросії" його автори і промоутери кілька днів тому власноруч поставили велику могильну плиту", - зазнчив Порошенко. 

  Попередній матеріал
  У Києві можуть створити музей тоталітарного режиму
  Наступний матеріал
  Біля одного зі столичних вишів активісти влаштували флеш-моб "Ні хабарництву"