верховна рада
5.ua

На сайті ВР будуть повідомлятися прізвища нардепів, які не ходять на роботу

  З 19 травня 2015 року на сайті Верховної Ради буде надаватися інформація про голосування народних депутатів України та їх прогули, незалежно від того, чи є картка на місці чи ні.

  Про це повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, передає "УНІАН".

  "З завтрашнього дня на сайті Верховної Ради буде оприлюднена інформація щодо голосування народних депутатів, і розробимо рубрику "топ", щоб країна знала "кращих" своїх прогульників, тих хто не голосує, не бере участь у роботі ВР, незалежно від того, є його картка на місці чи ні", - зазначив Гройсман.

  Голова Верховної Ради наголосив, що на сьогодні багато депутатів приходять до сесійної зали і працюють, але "цієї кількості недостатньо для ефективної роботи парламенту".

  "Обрався в парламент, то треба працювати в комітетах, треба працювати в парламенті, треба голосувати, треба напрацьовувати рішення, і це робити професійно і постійно, а не ходити на роботу так, як заманеться", - додав Володимир Гройсман.

  Він також закликав громадські організації та ЗМІ розпочати "кампанію "стоп – прогульник", так як вони робили це щодо "кнопкодавів". Водночас, слова Гройсмана про те, що в парламенті мінімізовано таке явище як "кнопкодавство", журналісти зустріли сміхом.

   

  Попередній матеріал
  На Донеччині триває бій – прикордонники виявили російських диверсантів
  Наступний матеріал
  На Луганщині диверсанти підірвали залізничну колію

  Верховна Рада прийняла у другому читанні "оборонний закон"

  Новим координатором коаліції у Верховній Раді стала Юлія Тимошенко

  Верховна Рада прийняла закон "Про правовий режим воєнного стану "

  Шрайк: дострокові вибори до Верховної Ради можуть відбутися у наступному році