5.ua

На Корбані ніхто зупинятися не буде, країна найближчим часом має почути нові прізвища - Президент

  Коментуючи затримання Геннадія Корбана, Президент підкреслив, що процеси боротьби з корупцією і відновлення законності в державі рішучі і будуть продовжуватися.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  "Декілька тижнів, коли Парламент знімав недоторканність з народних депутатів щодо притягнення їх до відповідальності, я твердо пообіцяв - це лише початок", - сказав Порошенко.

  "На Корбані ніхто зупинятися не буде. У нас немає імунітету від розслідування, притягнення до відповідальності за корупційні злочини ні в кого - ні від команди нової влади, де також мають бути порушені справи, ні від старої влади, де усі винні мають бути притягненні до відповідальності. І я наголошую на тому, що країна найближчим часом має почути нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності", - додав він.

  Порошенко підкреслив, що слідство справи має бути прозорим. "Я наголошую і наполягаю, що розслідування має відбуватися максимально прозоро і повинно мати усі підстави, щоб викликати довіру у суспільства", - наголосив Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, Генеральна прокуратура звертатиметься до суду із клопотанням про арешт Корбана. Однією зі статей, за якою підозрюють Корбана, є створення злочинної організації. Також йому закидають розкрадання грошових коштів, викрадення осіб і транспорту.

  Попередній матеріал
  США підготують шість батальйонів армії України
  Наступний матеріал
  США і п'ять країн Центральної Азії схвалили декларацію про партнерство
  Теги:
  Loading...