5.ua

На Генасамблеї ООН проголосували за непостійних членів Радбезу

  На Генеральній Асамблеї Організації Об'єднаних Націй проголосували за п'ятьох непостійних членів Ради безпеки на 2016-2017 роки.

  Голосування відбулося сьогодні, 15 жовтня, у Нью-Йорку. Наразі вже зібрані всі бюлетені. Оголошено перерву на 30 хвилин для підрахунку голосів. 

  Три кандидати буде обрано від африканських і азійських тихоокеанських держав: два – від Африки і один – від азійських тихоокеанських. Зокрема, від цих країн є три затверджених кандидати – Єгипет, Японія і Сенегал.

  На одне вакантне місце від східноєвропейських держав представлено Україну, і на місце від латиноамериканських і карибських держав претендує Уругвай.  

  Зазначимо, затвердження кандидатури на місце непостійного члена Ради безпеки відбувається не менш як двома третинами голосів загалом. 

  Як повідомляв 5.ua, Президент Петро Порошенко заявляв, що Україна може отримати статус непостійного члена Ради безпеки ООН. Зазначимо, експерти заявляють, що Україні потрібен цей статус для того, щоб її питання не зникали з порядку денного світової політики.

  Попередній матеріал
  На початку АТО на Донбасі 90% техніки було в непрацездатному стані – Мельник
  Наступний матеріал
  Глобальний індекс креативності: Україна стала 45-ю зі 139 країн
  Теги:
  Loading...