Верховна Рада
Верховна Рада 17tv.com.ua

На діяльність Верховної Ради у 2015 році з бюджету витрачено понад 670 млн грн

  У 2016 році на роботу парламенту в бюджеті закладено 941,6 млн грн

  Бюджетні видатки на забезпечення діяльності Верховної Ради України в 2015 році становлять 671,2 млн грн. Як повідомили в Апараті Верховної Ради, із загального фонду бюджету України витратили 664,2 млн грн, ще 7 млн грн – зі спеціального фонду, повідомляє проект "Радіо Свободи" #Точно

  На сайті Державного казначейства України зазначено, що касові видатки загального фонду державного бюджету на здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України у 2015 році склали понад 332,5 млн грн. 

  За інформацією видання, на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності парламенту минулого року з бюджету витрачено понад 311,7 млн грн.

  Ще понад 27 млн грн пішло на висвітлення діяльності Верховної Ради через засоби телебачення і радіомовлення і на фінансову підтримку видання газети "Голос України" і журналу "Віче".

  Окрім того, додатково на роботу парламенту минулого року зі спеціального фонду бюджету витрачено понад 7 млн грн, які здебільшого витратили на організаційне обслуговування діяльності парламенту. 

  На утримання автобази Верховної Ради України минулого року виділили 32 млн грн. 

  У 2016 році, інформує видання, на роботу парламенту в бюджеті закладено 941,6 мільйона гривень, з яких 442 млн грн виплатять заробітною платою, а ще 35 млн сплатять за комунальні послуги. У 2014 році загалом на роботу парламенту з бюджету витратили 663 млн грн.

  Як повідомляв 5.ua, станом на 30 жовтня 2015 року конституційна комісія збиралась розглянути петицію про зменшення кількості депутатів ВР до 100 осіб

  Попередній матеріал
  Комунальники вивозять залишки "третього Майдану" з центру столиці
  Наступний матеріал
  На Майдані невідомі у балаклавах напали на представників так званих "РПС"
  Теги:
  Loading...

  Петиція про позбавлення нардепів-прогульників мандата зібрала понад 25 тис. підписів

  Порошенко закликав депутатів "грати за правилами Євросоюзу, а не гратися з правилами"

  Депутат: реформи – це також і великі витрати

  КСУ переніс термін декларування витрат депутатами і держслужбовцями