mns.gov.ua

На 14 грудня призначили перше судове засідання у справі екс-голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького

  Таке рішення ухвалив Шевченківський райсуд Києва.

  Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

  Захист колишніх посадовців клопотав про повернення застави у понад мільйон гривень, мовляв, прокуратура вчасно не подовжила термін запобіжного заходу. Проте феміда це клопотання відхилила. 

  Олександр Долобашко, адвокат, заявила: "Якщо суд не задовольнить клопотання про повернення грошових коштів, я так само, як і мій колега заявляю клопотання про зміну запобіжного заходу, яке прошу розглянути в разі відмовлення попереднього".

  Натомість прокурор Олександр Цилюрик відповів: "Вказаний запобіжний захід і вказані обов'язки покладені саме у цьому кримінальному провадженні, вони покладені саме на наших обвинувачених. Захист не навів, які на даний час змінилися ризики, які дали б підстави для їх зміни. А я можу сказати отакі ризики на даний час, які були враховані судом під час обрання - вони збереглися".

  Сам же Сергій Бочковський, екс-голова ДСНС, винним себе не визнає і стверджує, що справу проти нього сфабрикували: "Ми будемо наполягати на повному і всебічному розслідуванні, хто замовив цю справу, для чого воно все зроблено. От зараз про це що треба казати. ... Я ж відповідальна особа, я не буду влаштовувати оці от феєрверки і показувати те, що на сьогоднішній день показувати не можна, але прийде час обов'язково покажемо".

  Як повідомляв 5.ua, у квітні Апеляційний суд Києва відмовив екс-керівнику Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергію Бочковському у скасуванні запобіжного заходу у вигляді застави в сумі 1 млн 182 тис. грн. Нагадаємо, колишніх посадовців затримали під час засідання уряду 25 березня. Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому інкримінують заподіяння збитків державі на 7 мільйонів гривень. Екс-керівнику ДСНС Сергію Бочковському та його заступнику Василю Стоєцькому загрожує до 12 років позбавлення волі.

  Попередній матеріал
  Чільник правління "Укрнафти" не допускає перевірку щодо виведення державних коштів – Пасішник
  Наступний матеріал
  "Укрнафта" продовжує рухатися у векторі "Привату" – Пасішник