Тальявіні 5.ua

МЗС: Відставка Тальявіні може спричинити уповільнення переговорів

  Українське міністерство закордонних справ підтвердило інформацію про те, що спецпредставник голови ОБСЄ в тристоронній контактній групі Гайді Тальявіні складає повноваження.

  У МЗС вважають, що відставка може спричинити уповільнення діалогу в групі. Адже новому представнику потрібен буде час, щоби розібратися в усіх нюансах. Директор департаменту політики й комунікацій МЗС Олексій Макеєв зазначив, що Гайді Тальявіні зіграла дуже важливу роль у підписанні мінських домовленостей та формуванні мирного плану. Хто замінить Тальявіні на посаді, поки невідомо.  Причини її звільнення теж поки невідомі. Спецпредставником ОБСЄ в Україні Тальявіні призначив уже колишній керівник організації Дідьє Буркхальтер майже рік тому. В січні її повноваження продовжив чинний голова ОБСЄ Івіца Дачич.

  Нагадаємо, 4 червня спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні опублікувала окремий звіт щодо ситуації у Мар'їнці. Місія запевняє, що робила кілька спроб зв'язатися з керівництвом так званої ДНР, щоби припинити бойові дії, однак ті на контакт не пішли.

  Попередній матеріал
  В Середземному морі підняли з води понад дві тисячі мігрантів
  Наступний матеріал
  Під час обстрілів на Луганщині поранені двоє бійців АТО
  Теги:
  Loading...