ruposters.ru

МЗС України: Заборона владою РФ українських організацій – це дискримінація

  Заборона владою Росії діяльності на своїй території трьох українських організацій несе загрозу для збереження національної самобутності, ідентичності та вільного розвитку українців Росії, запевнили у МЗС.

  Таку заяву дипломатичне відомство зробило у зв'язку з внесенням 8 липня цього року до списку "небажаних" у РФ Світового конгресу українців, Української всесвітньої координаційної ради та Кримської польової місії з прав людини. Українські дипломати назвали такий крок влади Росії дискримінацією українців і закликали поважати норми міжнародного права.

  "Закликаємо російську сторону неухильно та повною мірою дотримуватися взятих на себе міжнародних зобов’язань, закріплених міжнародними та двосторонніми міждержавними угодами, принципів та норм міжнародного права в галузі прав людини, задоволення національно-культурних і мовних потреб національних меншин та недопущення будь-яких проявів їх дискримінації", – йдеться в заяві на сайті МЗС України.

  Нагадаємо, закон про "небажані іноземні організації" був прийнятий Держдумою Росії 23 травня цього року. Згідно нього до списку заборонених організацій можуть бути внесені організації, які загрожують конституційному ладу, обороноздатності або безпеці Федерації.

  Попередній матеріал
  Генпрокурор передав контроль слідства над командою Сакварелідзе Столярчуку
  Наступний матеріал
  На в’їздах до Дніпропетровська ПС облаштовує спостережні пункти
  Теги: