Мирний план врегулювання конфлікту на Донбасі не спрацював, Європа визнала, що у нас йде війна – Чижмарь

На сьогодні очевидно, що мирний план врегулювання конфлікту на Донбасі не спрацював, президент Франції Франсуа Олланд публічно заявив, що в Україні йде саме війна, а не АТО.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат з фракції "Радикальної партії" Юрій Чижмарь.

"Світ зрозумів, що мирний план не спрацював – з Путіним миру не буває, поки ти слабкий. Вперше сьогодні президент Франції сказав, що в Україні йде війна, а не АТО. Світ сказав перший, а не ми – це ганьба, коли нам кажуть: хлопці не грайтеся, це війна", - наголосив нардеп.

"Друге, що ми сьогодні зрозуміли, що після заяви Олланда, кожен європеєць зрозуміє, що в нас не терористи на кшталт Республіканської армії в Великобританії, що це не баски в Іспанії, які загрожують тільки на місці – це іде можливий початок континентальної війни. Росія вже виявила претензії до Прибалтики, до так званої "анексії" Східної Німеччини, ми вже бачимо проблеми в Придністров’ї, на Кавказі – це один ланцюг.  І нарешті кожен європеєць від свого політика почув, що там війна. Я сподіваюсь, що після цього європейці задумаються, і змусять Європарламент приймати жорсткі рішення і все ж таки допомогти Україні не тільки словами, а дати оборонну зброю. Нам не треба наступальну, нам не потрібен парад в Москві, нам потрібно відновити свої кордони", – заявив Чижмарь.

Попередній матеріал
СБУ: російські диверсанти планували обстріляти Верховну Раду із гранатометів
Наступний матеріал
В Одесі вночі підірвали відділення "ПриватБанку"

Зустріч Порошенка з Меркель та Олландом тривала до пізньої ночі

Порошенко підписав закон, який підвищує призовний вік до 27 років

Меркель і Олланд отримали від Путіна пропозиції щодо миру в Україні - Керрі

Порошенко заявляє про готовність оголосити воєнний стан по всій країні