Мирний план від Меркель і Олланда базується на Мінських домовленостях – Перебийніс

Усі можливі конфігурації мирного плану канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Франсуа Олланда базуються на Мінських домовленостях.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив речник МЗС України Євген Перебийніс.

"Насправді, всі можливі конфігурації цього плану, вони все одно будуть базуватись на Мінських домовленостях, тому що саме Міські домовленості визначають абсолютно вичерпний план досягнення миру на українській землі. Можуть бути компроміси з тих чи інших питань. Ми знаємо, що Росія має одне бачення лінії розмежування, Україна наполягає на іншому, але принципові деталі – це територіальна цілісність України, це необхідність контролю України за своєю територією, це виведення іноземних військ зі Сходу України. Ці позиції абсолютно точно мають залишатися незмінними. Завдання цього плану – визначити черговість і пріоритетність кроків та чіткі часові рамки досягнення усіх цих пунктів передбачених Мінськими домовленостями", – заявив Перебийніс.

"Приїзд Меркель і Олланда – дуже важливий сигнал того, що Європа дуже серйозно ставиться до цього питання. Переговори будуть йти різнорівневі. Я думаю, що найближчі кілька днів покажуть, чи має перспективи цей план", – додав він.

Попередній матеріал
Казахстан хоче обмежити імпорт російських товарів
Наступний матеріал
Ярема звернувся до генпрокурора РФ з проханням екстрадувати Януковича

Після зустрічі із Путіним Меркель і Олланд можуть прийняти неприйнятне для України рішення – Дещиця

Зустріч Порошенка з Меркель та Олландом тривала до пізньої ночі

Меркель і Олланд отримали від Путіна пропозиції щодо миру в Україні - Керрі

Олланд і Меркель прибули на зустріч з Порошенком