5.ua

Ми за два кроки від прориву, чи від провалу - Абромавичус

  На думку глави Мінекономрозвитку, відставка міністрів інфраструктури та аграрної промисловості є "поганою тенденцією" для нинішнього уряду.

  Про це заявив сьогодні, 28 січня 2016 року, на міжнародній конференції в Києві глава Мінекономрозвитку Айварас Абромавичус, повідомляє "Укрінформ".

  Він відзначив, що відставка міністрів є негативною тенденцією для нинішнього уряду. "Може з'ясуватися, що технократи більше не потрібні, а потрібні знову "ефективні менеджери". Я думаю, Олексій Павленко, Андрій Пивоварський вже досить високо підняли планку, її складно буде досягти", - наголосив Абромавичус.

  На його думку, реформи в Україні можливі тільки за умови прогресивних кадрових рішень. "Кадри вирішують все. Реформи можуть бути настільки прогресивними, наскільки прогресивними є люди, які їх проводять. Я дотримуюся думки, що ми або за два кроки від прориву, або за два кроки від провалу", - заявив міністр.

  Він додав, що до влади повинні прийти люди, які ще більше прореформаторськи налаштовані, ніж нинішні міністри. "По-старому працювати у нас уміють усі, багато розуму, щоб засипати яму, не потрібно", - додав Абромавичус.

  Як повідомляв 5.ua, 15 грудня 2015 року Андрій Пивоварський наголосив, що його рішення про відставку зовсім не політичне

  Попередній матеріал
  На лінії розмежування тривають розвідувальні польоти БПЛА і російської авіації - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  Медики констатують, що грип потроху відступає
  Теги:
  Loading...

  Андрій Пивоварський: Мій похід у велику політику закінчився минулої п’ятниці, коли я оголосив про відставку

  Гопко: Кандидатура нового прем'єра вже є, ведуться дискусії

  Яценюк підтримав звільнення заступника міністра екології через махінації з грошима Кіотського протоколу