Андрій Коболєв
Андрій Коболєв 5 канал

"Ми не крадемо, не займаємося корупцією": Коболєв про мільйонні премії в "Нафтогазі"

Це стандартна практика, каже голова НАК "Нафтогаз"

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв прокоментував призначення менеджменту компанії мільйонних премій.

"Про премії я готовий говорити з ким-завгодно і як завгодно. Я вважаю, що одним із важких елементів, неприємних для багатьох людей, які нас критикують, є ситуація з тим, що НАК "Нафтогаз" України демонструє можливість заробляти гроші чесно. Ми не крадемо, ми не займаємося корупцією. Ми отримуємо кошти в рамках закону, в рамках рішень Наглядової ради. Це те, що є стандартною практикою, в тому числі і для "Нафтогазу" в минулому. Це не є чимось нестандартним. Такі відсотки виплачували в минулому. Це стандартна практика", – заявив Коболєв. 

Він також додав: "Я розумію, як важко тим людям, які займалися корупцією все життя, сприйняти те, що хтось в Україні може заробляти гроші чесно. Тому питання погляду нарахування і погляду юридичної коректності, я вважаю, що тут все чисто і все дуже адекватно". 

Повну версію розмови дивіться у відео: 

Нагадаємо, 20 червня 2018 року комерційний директор "Нафтогазу" підтвердив нарахування мільйонних премій менеджменту компанії, пояснивши це її перемогою у Стокгольмському арбітражі над "Газпромом". При цьому в уряді "Нафтогазу" наказали переглянути рішення щодо нарахування високих премій. Прем'єр заявив: "Дуже занепокоєний таким розміром премій". Якщо в "Нафтогазі" не почують – Володимир Гройсман пообіцяв діяти інакше.

Попередній матеріал
Політексперт розповів про "партійну стелю" та електоральні симпатії України
Наступний матеріал
Оминули ультиматум Угорщини: як НАТО змінило формат засідання за участі України