мвс 5.ua

МВС порушило справу щодо розкрадання службовцями "Чорноморнафтогаз" $60 млн

  Українські правоохоронці розслідують розкрадання $60 млн службовцями "Чорноморнафогазу".

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook. "Головним слідчим управлінням МВС 15 липня на підставі звернення народного депутата Тетяни Чорновіл і зібраних матеріалів, порушено кримінальну справу щодо розкрадання грошових коштів на суму близько $60 млн. при закупівлі в березні 2011 року ДАТ "Чорноморнафтогаз" буксирів для транспортування бурових вишок для видобутку нафти і газу на шельфі Чорного моря", - йдеться у повідомленні.

  За інформацією глави МВС, корупційні дії сталися ще у березні 2011 року, коли державне товариство закупило буксири для транспортування бурових вишок для видобутку нафти та газу на шельфі Чорного моря. Йдеться про так звані "вишки Бойка". Слідчі з’ясували, що після тендеру в "Чорноморнафтогазі" придбали буксири ціною близько $60 млн. Водночас, середня ринкова ціна аналогічних малайзійських буксирів не має перевищувати суму у $35 млн.

  Також встановлено, що посадовці під час закупівель переказували державні гроші на рахунки посередників – українські та британські компанії. Сума переказів – $121 млн. Триває досудове розслідування.

  Нагадаємо, Служба безпеки України припинила корупційну діяльність високопосадовця Чернігівської обласної державної адміністрації, яка займалася розкраданням бюджетних коштів.

  Попередній матеріал
  Павленко: Міністерство охорони здоров'я має складні відносини з профільним комітетом ВР
  Наступний матеріал
  Мешканці Волновахи намагалися за хабар провезти вантаж на окуповану територію
  Теги:
  Loading...