5.ua

МВФ є найважливішим стримувальним чинником для бажання політиків сподобатися виборцю – експерт

Міжнародний валютний фонд стримує популістські кроки політиків, покликані привернути увагу виборця.

Про це сьогодні, 15 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив виконавчий директор центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.

"В умовах популізму, з яким ми постійно намагаємося якось виживати в Україні, Міжнародний валютний фонд відіграє дуже велику роль. Тому що він фактично є найважливішим стримувальним чинником для бажання політиків дуже сподобатися виборцю і дуже швидко знизити всі податки або дуже швидко наростити всі витрати", - зазначив він.

За його словами, виборці часто не розуміють, яким буде вплив популярних рішень на їхній добробут.

"Кожен окремий політик, кожна окрема політична сила не хоче брати на себе відповідальність за те, а до чого призведе дуже сильне падіння доходів бюджету, якщо взяти і, наприклад, знизити втричі нарахування на Фонд оплати праці, з іншого боку, так само і підвищення соціальних стандартів удвічі, так само - який буде наслідок від цього", - пояснив він. 

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко заявив, що внаслідок співпраці українських фахівців разом із представниками Міжнародного фонду вдалося більш ніж вдвічі удвічі збільшити золотовалютні запаси України.

Попередній матеріал
Суд відмовив Савченко у запиті в ПАРЄ на імунітет
Наступний матеріал
"Звинувачуйте Путіна, а не сирійських гробарів": повстанці звернулися до матерів російських солдатів
Теги:
Loading...