"Можна 1 кг сала прирівняти до 1 кг золота": Яценюк звинуватив депутатів у популізмі

  Арсеній Яценюк жартома запропонував прирівняти кілограм сала до кілограму золота, а ще після дитсадка відправляти усіх одразу на пенсію.

  Таким чином прем'єр-міністр зіронізував над ухваленим учора депутатами законом про реструктуризацію валютних кредитів. Таку законотворчість Яценюк назвав популізмом із метою підвищення політичних рейтингів перед місцевими виборами. І порадив народним обранцям усвідомлювати свою відповідальність і поважати країну. Щоб надоумити депутатів, глава уряду хоче провести серйозну розмову з парламентською коаліцією, Президентом і всіма міністрами.

  "Законів у нас багато хороших. Вчора, наприклад, прийняли закон. Ви знаєте, я дуже поважаю український парламент, тому що він вибраний волею народу України. Але я переконаний, що український парламент повинен поважати країну. Ну, є ще багато цікавих ідей - можна гривню один до одного прирівняти до долара, можна по вартості один кілограм сала прирівняти до одного кілограма золота. Можна ще пару цікавих реформ провести - ну, наприклад, щоб зразу після дитячого садка дати можливість піти на пенсію. Це ж популярно буде! Я сподіваюсь, що ми в середині коаліції проведемо серйозну розмову разом з Президентом, з усіма членами уряду", - сказав Яценюк.

  Попередній матеріал
  Міністр фінансів обіцяє в липні видати кошти на добудову нового корпусу "ОХМАТДИТу"
  Наступний матеріал
  В Міноборони через систему електронних закупівель будуть купувати все, що необхідно на фронті