5 канал

Можливо, необхідно переглянути зміст коаліційної угоди або укласти її наново - експерт

Верховна Рада України працює неефективно.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив голова правління центру політико-правових угод Ігор Коліушко.

"Парламент працює неефективно. Що цьому причиною виступає? Ну насамперед, я думаю, треба аналізувати розбіжності різних політичних сил щодо реформ, напрямків реформування, пріорітетів у цих реформах. мені здається, тут криється основне зерно", - сказав він.

За його словами, для конструктивної роботи парламенту, можливо, необхідно переглянути зміст коаліційної угоди або укласти її наново.

"Складно оцінювати, давати прогноз потенціалу тому, хто є ззовні (потенціал чинного парламенту - 5.ua). Але я можу сказати так: на мій погляд, було б небажано і деструктивно говорити сьогодні про швидкі дострокові парламентські вибори. ... можливо треба обговорити зміст коаліційної угоди, можливо її треба укласти наново, можливо треба поговорити з урядом, можливо треба зробити ротації в уряді, але знайти платформу, домовитися про першочергові кроки для парламенту і всієї влади в Україні з тим, щоби наступний рік їхніх повноважень використати більш конструктивно, ніж перший", - зазначив Коліушко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що необхідно навчитися працювати з чинним парламентом - кращого не буде.

Попередній матеріал
Окупанти не пустили місію ОБСЄ до місця незрозумілого бою в Донецьку і до кордону з РФ
Наступний матеріал
ОБСЄ зафіксувала 18 гаубиць у тренувальному таборі бойовиків
Теги:
Loading...