5 канал

МОЗ попросило Президента визначити законопроекти з реформування системи охорони здоров'я як пріоритетні

МОЗ звернулось до Президента України із проханням визначити для Верховної Ради законопроекти щодо реформування системи охорони здоров'я як пріоритетні.

Про це в ексклюзивному інтерв'ю "5 каналу" розповіла перший заступник міністра охорони здоров'я України Олександра Павленко.

"Сьогодні ми звернулися до Президента, у нас є можливість, згідно з регламентом Верховної Ради, залучити Президента, прохати його, щоб він звернувся до Верховної Ради і дані законопроекти вказав як пріоритетні. Якщо буде таке звернення від Президента, то будемо намагатися Верховну Раду знову-таки включити в роботу влітку, навіть у серпні, тому що сесія закривається, є можливість екстреного зібрання, і будемо намагатися включити всі можливі за законодавством інструменти", - зазначила вона. 

Також Олександра Павленко заявила, що Міністерство охорони здоров'я має складні відносини з профільним комітетом Верховної Ради, адже невелика кількість депутатів усвідомлюють необхідність докорінного реформування системи охорони здоров'я.

Повний текст інтерв'ю читайте в рубриці ІНТЕРВ'Ю.

Попередній матеріал
На кордоні Закарпатської та Львівської областей невідомі вчинили напад на залізничний тунель, є постраждалі
Наступний матеріал
Росія намагається втягнути Грузію у збройний конфлікт – міністр оборони Хідашелі