фото АПУ

Москаль зустрівся з Президентом і з понеділка повертається на роботу

  Сьогодні Президент провів зустріч з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Геннадій Москаль повідомив Петру Порошенку, що з понеділка, по завершенні відпустки, має намір повернутися до роботи на посаді. Президент позитивно оцінив роботу голови ОДА. "У цілому я задоволений тими тенденціями і змінами, які зараз ми спостерігаємо на Закарпатті", – сказав він, відзначивши ситуацію на митниці, боротьбу з контрабандою тютюнових виробів, наркотичних засобів. "Закарпаття і закарпатці відчули, що в області з'явився рішучий керівник, який робить серйозні зусилля для подолання корупції і наведення ладу", – констатував Порошенко.

  Підсумовуючи місцеві вибори, глава держави звернув увагу на необхідність формування демократичної коаліції. "Треба забезпечити стабільність і єдність краю, всіх, хто живе на Закарпатті. Цілком покладаюся на вас, ви маєте повну довіру Президента", – сказав Порошенко.

  Голова ОДА у відповідь запевнив: "Незважаючи на ту складну ситуацію, яка є з дорогами і підготовкою до зими, – ми з цією ситуацією впораємося. Завдяки вашій підтримці, Закарпаття буде рухатися вперед". Зі слів Москаля, за час його роботи було відновлено вертикаль влади, припинено контрабанду цигарок, спирту, триває боротьба із незаконною вирубкою лісу. "Це вже люди відчувають", – наголосив голова ОДА. Окрему увагу Москаль звернув на питання припинення роботи підпільних нафтопереробних підприємств, які постачали фальсифікований бензин на всю Україну.

  Нагадаємо, про призначення Геннадія Москаля головою Закарпатської ОДА стало відомо 15 липня. 

  Попередній матеріал
  Кримські татари влаштували протест під посольством РФ
  Наступний матеріал
  Корбан повернувся до Дніпропетровська
  Теги:
  Loading...