5.ua

Москаль: На Закарпатській митниці хочуть призначити "смотрящого"

  Його основне завдання – відновити системну контрабанду тютюнових виробів з України в ЄС через Закарпаття

  Державна фіскальна служба України збирається призначити на посаду заступника начальника Закарпатської митниці Олександра Гаврилюка, який за часів Януковича очолював митний пост в Іллічівську Одеської області. Про це на своєму сайті інформує голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

  "Гаврилюка звинувачують у налагодженні корупційних схем на Одещині, проти нього неодноразово організовували акції протесту приватні підприємці, митні брокери, громадські активісти. Сьогодні така ж акція протесту проводиться і в Ужгороді", – написав Москаль.

  Він додав, що цим призначенням на Закарпатській митниці фактично хочуть відновити "інститут смотрящих", головним завданням якого є відновлення системної контрабанди тютюнових виробів з України в Євросоюз через Закарпатську область.

  "На сьогодні 20 фур із сигаретами зібрані в Києві і 10 у Львові, усі вони чекають призначення Гаврилюка й безперешкодного проїзду до країн ЄС", – йдеться в повідомленні чільника Закарпаття.

  Москаль зазначив, що направив урядову телеграму Президенту України Петру Порошенку, прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, міністру фінансів Наталії Яресько та голові Державної фіскальної служби Роману Насірову з проханням призупинити й скасувати це призначення. "Заявляю, що не допущу Гаврилюка до роботи на Закарпатті. Ще нам усяких "смотрящих"тут не вистачало!" – наголосив Москаль. 

  Нагадаємо, виконавчий директор Міжнародного фонду "Відродження" Євген Бистрицький заявив в ефірі "5 каналу" про те, що в Україні старі напрацьовані контакти, які були до Майдану, залишилися, але змінився "інститут смотрящіх".

  Попередній матеріал
  На Майдані невідомі у балаклавах напали на представників так званих "РПС"
  Наступний матеріал
  Штаб АТО: За минулу добу 13 військовослужбовців були поранені
  Loading...

  Москалю погрожують розправою

  Москаль офіційно подякував авторам вдалого пародійного мультика про себе

  У затриманих на "Драгобраті" представників ПС виявили 160 тисяч російських рублів - Москаль

  Москаль: Я працюватиму на теперішній посаді до закінчення повноважень Президента України