moskal.in.ua

Москаль - до луганчан: "Я не збирався їхати з регіону, але представники влади мають бути, де найважче"

  Новопризначений голова Геннадій Москаль написав звернення до жителів Луганщини, в якому поділився своїми міркуваннями щодо своєї каденції на посаді чільника Луганської ЦВА.

  Про це колишній чільник регіону написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Моя друга каденція на посаді керівника області завершена. Я не збирався їхати з Луганщини, навпаки — повертався в Сєвєродонецьк після короткої відпустки, щоб продовжити розпочаті раніше справи: будівництво газопроводу в Трьохізбенку, підготовку до 1 вересня відремонтованих після обстрілів шкіл, відновлення об’єктів соціальної сфери, інфраструктури й багато чого іншого… Тепер із жалем усвідомлюю, що завершити ці роботи доведеться не мені", - каже Москаль.
  За його зізнанням, іноді було йому на посаді було важко.

  "Часом бувало дуже складно — так, що емоції зашкалювали і організм не витримував навантажень. Але ми не опускали рук і разом пережили дуже важку зиму — вистояли, незважаючи на ворожі "Гради" й танки. Представники влади завжди мають бути в гущі подій — там, де найважче. І це дає результат. На моїх очах мінялася психологія людей, котрі відчули, що їх не кинули напризволяще у важку годину. Гарячі суперечки, аж до хрипоти голосу, змінювалися взаєморозумінням і повагою", - твердить колишній керівник ЦВА.

  15 липня Президент України Петро Порошенко представив Геннадія Москаля на посаді керівника Закарпатської ОДА. Глава держави зазначив, що йому довелося нашвидкуруч організовувати переведення Москаля в інший регіон.

  11 липня у Закарпатті виник конфлікт - в місті Мукачевому почалася стрілянина за участю "Правого сектору", міліції та місцевих "охоронців" одного з нардепів.

  Пізніше в ході перестрілки зі співробітниками МВС кілька прибічників "Правого сектору" загинули, ще кілька - були оточені. Пізніше керівництвом країни було прийнято низку кадрових рішень щодо Закарпатської митниці.

  Попередній матеріал
  В Південній Африці зіткнулися два потяги: поранено 300 людей
  Наступний матеріал
  В Каліфорнії лісова пожежа перекинулася на автостраду і житлові квартали