uapress.info

Мосійчук заявив про намір голодувати, якщо суд не відпустить його під заставу

  Народний депутат України від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що оголосить голодування, якщо суд не відпустить його під заставу.

  Про це він заявив у залі Печерського райсуду перед засіданням. Суд має обрати йому запобіжний захід, передає УНІАН.

  "Згідно КПК, всі статті, які мені інкримінують, передбачають визначення грошової застави як альтернативного запобіжного заходу. Чиновники, які крадуть мільйони, виходять під запобіжний захід у вигляді застави. Я прогнозую, що мені її не дадуть. У випадку, якщо суд прийме рішення, яке суперечитиме здоровому глузду і КПК, я з сьогоднішнього дня оголошую голодування і буду голодувати доти, доки не буде або повалений режим цинічних бариг, або доки вистачить моїх сил", - заявив Мосійчук.

  У ході засідання сторона захисту Мосійчука заявила відвід слідчому судді Печерського райсуду Києва Володимиру Карабаню, який розглядає клопотання Генпрокуратури про обрання депутату запобіжного заходу. Захисники Мосійчука пояснили, що нещодавно між Карабанем та Мосійчуком мав місце особистий конфлікт, через що є сумніви неупередженості та об'єктивності судді при ухваленні рішення. Враховуючи такий перебіг подій, у судовому засіданні оголошена перерва на невизначений час для розгляду заявленого клопотання іншим суддею Печерського суду.

  Нагадаємо, за даними Генпрокуратури, Мосійчук підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство), ч. 1, 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок), ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 1, 2 ст. 377 (погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного) КК України.

  Як повідомляв 5.ua, 17 вересня Верховна Рада за поданням Генпрокуратури дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Мосійчука. На засіданні ВР генпрокурор продемонстрував відео за участі Мосійчука, зняте прихованою камерою. Оприлюднених кадрах нардеп обговорював із невідомим можливість "вирішення питань" із правоохоронцями і екологами за гроші. Сам фігурант уже заявив, що оприлюднене генпрокурором відео передачі хабара є змонтованим. Співробітники СБУ затримали "радикала" у парламенті.

  Попередній матеріал
  Кримчан змусять повідомляти про українське громадянство
  Наступний матеріал
  Скандал в армії РФ: солдати відмовляються їхати до Сирії, Міноборони все заперечує
  Теги:
  Loading...