Twitter Святослава Цеголко

Моя країна стала об'єктом зовнішньої агресії – Порошенко

  Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна стала об’єктом агресії Російської Федерації.

  Про глава української держави сказав сьогодні, 29 вересня, під час виступу на загальних дебатах Генасамблеї ООН. "Моя країна стала об’єктом зовнішньої агресії. Цього разу агресором є Російська Федерація", - сказав Порошенко.

  Він наголосив, що Росія, яка зобов’язалися поважати суверенітет, територіальну цілісність, незалежність та непорушність кордонів країни за Будапештським меморандумом, у лютому 2014 року застосувала агресивні заходи по відношенню України: "Окупувала Крим, жорстоко порушуючи міжнародне право, що шокувало світову спільноту".

  Президент також подякував членам організації за підтримку в минулому році резолюції ООН щодо територіальної цілісності України та засудженні анексії півострова.

  "На жаль, після цього чіткого вердикту міжнародної спільноти Росія не повернулася до цивілізованих шляхів вирішення конфлікту. Крім того, Москва почала нову безглузду гру, цього разу в регіоні України – Донбасі. І до цього часу Росія відмовлялася визнати свою пряму агресію і вторгнення. Визнати, що це агресивна війна проти моєї країни", - підкреслив Порошенко. 

  Нагадаємо, нещодавно президент США Барак Обама у своєму виступі на засіданні Генеральної асамблеї ООН заявив про анексію Криму Росією.

  Попередній матеріал
  Експерт: Виступ Путіна на Генасамблеї ООН – спроба вийти з міжнародної ізоляції
  Наступний матеріал
  Українські бійці відбили атаку російських диверсантів під Зайцевим - штаб АТО
  Теги:
  Loading...