rustavi2.com

"Мої амбіції - вищі, ніж посада прем'єра" - Саакашвілі

  На думку Саакашвілі, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія

  Очільник Одеської ОДА і колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив в інтерв'ю грузинському телеканалу "Руставі 2", що його амбіції в Україні "набагато вищі, ніж посада прем'єр-міністра", повідомляє "BBC Україна".

  Так Саакашвілі відповів на пряме запитання, чи не думає він про крісло прем'єра. Екс-президент Грузії сказав, що ставить собі за мету "встановити абсолютно нові правила гри і представити нове покоління політичної еліти". На його думку, Україна повинна пройти шлях, який раніше пройшла Грузія. Саакашвілі наголосив, що "народ об'єднався, щоб усе змінилося на краще". Він також підкреслив, що починає активніші дії та зустрічі з народом у регіонах: "З 22 лютого ми починаємо вихід і протягом 22 днів у мене будуть зустрічі в 22 містах України".

  Як повідомляв 5.ua, 30 травня 2016 року Президент України Петро Порошенко представив Саакашвілі губернатором Одеської області і надав йому українське громадянство. Нагадаємо, Саакашвілі обіймав президентську посаду в Грузії з січня 2004 року по листопад 2007 року і з січня 2008 року по листопад 2013 року. У Грузії він фігурує у кількох кримінальних справах. Його звинувачують у розтраті бюджетних коштів і перевищенні повноважень. Сам же Саакашвілі називає звинувачення на його адресу необґрунтованими і політично вмотивованими.

  Попередній матеріал
  Автомайданівці просять відвести суддю у справі Кицюка, який так само виносив їм вироки
  Наступний матеріал
  В Україні від грипу та ГРВІ померли 326 людей – СЕС
  Теги:
  Loading...

  Розбрат на Одещині сіють ті самі люди, що і в Грузії - Саакашвілі

  "Терором Одесу не налякати" - Саакашвілі завітав до кафе, яке напередодні атакували терористи

  "Укрнафта" пригрозила Саакашвілі судом

  "Упирячі поради" від ватажка "імперії брехні" – Аваков та Саакашвілі відреагували на випад Путіна

  "Я ляжу кістьми, щоб ні один з районних прокурорів Одеси не пройшов нікуди" – Саакашвілі

  В Одесі вперше пройдуть чесні вибори – Саакашвілі