5.ua

Між Україною і Туреччиною існують взаємовигідні військово-промислові проекти - Романов

На сьогодні між Україною і Туреччиною існують взаємовигідні проекти військово-промислового співробітництва.

Про це генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов повідомив в інтерв'ю "5 каналу" у п'ятницю, 27 листопада. 

"Мова йде про спільні проекти зі створення засобів, які можуть забезпечити охорону нашої акваторії, охорону наших сухопутних кордонів", - зазначив він. 

Романов зауважив, що обидві країни мають розвинений науковий і виробничий потенціал: "Україна - це космічна держава, це авіаційна держава, чим не може похвалитися турецька сторона. Але з іншого боку, у турецької сторони багато цікавих робіт щодо бойових ракетних систем, щодо тепловізійних систем. Ця спільна робота дозволить скоротити року для нашої промисловості, щоб отримати високоточні сучасні засоби". 

Повну версію розмови із Романом Романовим читайте згодом в розділі ІНТЕРВ'Ю

Нагадаємо, нещодавно турецький продакшн Haci Productions випустив відео про українську армію. У ньому використані документальні кадри боротьби вітчизняного війська проти російської агресії на Донбасі, а також кадри тренувань та бойових стрільб. Це відео стало відповіддю на кліп про турецьких ВПС, зроблене українськими волонтерами "People’s Projeсt – Всеукраїнський центр волонтерів".

Попередній матеріал
Запали свічку пам'яті: Сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору
Наступний матеріал
У Баку ліквідовано чотирьох озброєних осіб, які, за даними поліцейських, планували державний переворот