bilgorod-d.org.ua

Міського голову Білгород-Дністровського взяли під варту в залі одеського суду

  Міського голову Білгород-Дністровського Ігоря Нановського, якого обвинувачують у вимаганні та одержанні хабара, взяли під варту в залі суду.

  Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу Київського райсуду Одеси. "Шість років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій терміном на три роки та з конфіскацією майна за отримання неправомірної вигоди", - повідомив суд.

  У прес-службі також зазначили, що під час судових засідань обвинувачений свою провину не визнав і пояснив, що це політичне замовлення. Нановського взяли під варту в залі суду.

  Раніше повідомлялося, що його обвинувачували у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368 та ч. 1 ст. 364 КК України за вимагання та одержання від приватного підприємця неправомірної вигоди у розмірі 16 тис. грн. Під час останньої передачі грошових коштів мера затримали працівники міліції в його службовому кабінеті.

  Нагадаємо, 3 серпня головна військова прокуратура затримала начальника управління податкового та митного аудиту ДФСУ в Донецькій області та головного інспектора одного з відділів цього управління. Як зазначається, підставою для затримання стало вимагання та одержання корупціонерами неправомірної вигоди у розмірі 100 тис грн від підприємця за зменшення суми санкцій за податкові правопорушення.

  Попередній матеріал
  У Росії на білбордах з привітанням для десантників помилково розмістили фото українських бійців
  Наступний матеріал
  На Донеччині суд заарештував міліціонера, який скоїв смертельну ДТП