транспорт 5.ua

Мінтранс РФ заблокував рух українських вантажівок

  На території Росії припинили рух вантажних автотранспортних засобів, зареєстрованих в Україні.

  Про це в неділю, 14 лютого, повідомило Міністерство транспорту РФ, передає Інтерфакс-Україна. "Зазначені заходи діятимуть до врегулювання українською стороною ситуації з неправомірним блокуванням російських вантажних автотранспортних засобів на території України", – мовиться в повідомленні Мінтрансу РФ.

  "У різних областях України залишаються заблокованими понад 100 вантажних автомобілів, понад 500 вантажних автомобілів не можуть в'їхати на територію України з боку держав Європейського союзу, повертаючись до РФ. При цьому тільки за 11-12 лютого 2016 року було забезпечено безперешкодний в'їзд або виїзд на територію нашої країни 1038 українських вантажних транспортних засобів", – заявили в російському відомстві й додали: "У відповідь Росія призупинила рух вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, своєю територією".

  Як повідомляв 5.ua, російські вантажівки добираються з Білорусі в ЄС через Україну, адже Польща заборонила їм рух. Нагадаємо, з 12 лютого активісти розпочали безстрокову акцію з блокування машин із російськими номерами.

  Попередній матеріал
  На Луганщині прикордонники виявили приховані $30 тис.
  Наступний матеріал
  Розвідка: У лавах проросійських бандформувань через невиплату грошей бунтують російські військовослужбовці
  Теги:
  Loading...

  Москаль: Уряд терміново має вирішити, що роботи з транзитними російськими вантажівками, які в'їжджають в Україну з ЄС

  РФ дала дозвіл на транзит українських вантажів

  Волинь слідом за Закарпаттям блокує проїзд російських вантажівок