5 канал

Міноборони запустить електронний облік військового реманенту - Колесніков

Міністерство оборони запустить електронний облік військового реманенту, що мінімізує його розкрадання.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону заявив військовослужбовець, співробітник проектного офісу Міністерства оборони України Макс Колесніков.

"До цього року ще не було електронного обліку того, що ми маємо і чого не вистачає (військовий реманент - 5.ua). У 2008 році було куплено ліцензії програмного забезпечення, яке до цього року просто лежало. Це були затрати близько 43 млн грн. Нічого з того не було зроблено", - повідомив він.

За його словами, незабаром Міноборони запустить такий електронний облік військового реманенту, що мінімізує розкрадання. "Цього року ми вперше запускаємо електронний облік, після якого буде важко красти саме на тому рівні", - зауважив він.

Колесніков також додав, що наразі проект уже тестують в одній із військових частин. "Зараз це як пілотний проект в одній з військових частин. Протягом трьох місяців вони пропрацюють. Ми внесемо потрібні зміни в програмне забезпечення, і це буде поширено на всі військові частини", - сказав він.

Нагадаємо, за словами міністра оборони України Степана Полторака, боєготовність української армії достатня, щоб не допустити наступу російських військ.

Попередній матеріал
Турчинов погодився з Лавровим: З України треба вивести найманців – ЗС РФ з Донбасу і Криму
Наступний матеріал
На трасі Чернівці-Тернопіль селяни влаштували затор, протестуючи проти непрозорого виділення землі