mil.gov.ua

Міноборони США хоче перейти на стратегічний рівень співпраці з Україною

  Сьогодні, 5 листопада, відбулася зустріч міністра оборони України Степана Полторака із помічником Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки пані Еліссою Слоткін.

  У ході зустрічі Полторак поінформував про ситуацію на Сході та наголосив, що говорити про стабільне затишшя чи "заморожений конфлікт" зарано. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

  Він також наголосив на величезній ролі іноземних радників, які приймають участь у всіх напрямках реформ і завдяки консультаціям яких зокрема створено та впроваджено Антикорупційну програму Міністерства оборони України.

  Помічник міністра оборони США Елліса Слоткін у свою чергу зазначила, що дії Російської Федерації у Сирії ніяким чином не відволічуть Уряд США від конфлікту на Донбасі.

  "Ми прибули для проведення консультацій, аби перейти на інший рівень співробітництва між міністерствами оборони України та США. Ми повинні розглянути стратегічний рівень співробітництва, орієнтований на довгострокову перспективу", - наголосила пані Слоткін.

  Крім того, вона запевнила, що уряд США й надалі будуть усіляко допомагати українській армії у прагненні до позитивних змін та у процесах реформування війська.

  Нагадаємо, 29 жовтня у Брюсселі обговорили найактуальніші питання військової співпраці України, ЄС і НАТО.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі за три години анкети подали 200 охочих стати поліцейськими
  Наступний матеріал
  Суд відмовив захисту Корбана у відводі судді
  Теги:
  Loading...