apostrophe.com.ua

Мін’юст вимагає від СБУ перевірити Симоненка на причетність до фінансування тероризму

  Також у міністерстві запідозрили, що лідер КПУ вже отримав громадянство Росії.

  Міністр юстиції Павло Петренко звернувся до СБУ з вимогою перевірити інформацію про обрання лідера українських комуністів Петра Симоненка в президію пленуму Комуністичної партії РФ, повідомляє "Дзеркало тижня".

  Також Мін'юст вимагає провести додаткове розслідування причетності Симоненко до фінансування тероризму, і підтримки терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

  "Як відомо з публічних джерел, Комуністична партія Російської Федерації публічно підтримує терористичні організації ДНР та ЛНР, заявляє про підтримку анексії Криму. Тож прийняття Симоненка до керівних органів КПРФ свідчить про те, що він може бути причетний до вищезгаданих кримінальних злочинів", - наголосив Павло Петренко.

  Крім того, Мін'юст вимагає від СБУ поінформувати про хід розслідування і оприлюднити попередні результати слідчої роботи по кримінальних справах, які були порушені проти керівництва КПУ раніше.

  Так само відомство зробило запит щодо перевірки можливої зміни громадянства Петром Симоненком і отримання ним російського паспорта.

  "Міністерство вимагає вжити невідкладних заходів щодо розслідування даних кримінальних дій з боку лідера КПУ", - йдеться в повідомленні Мін'юсту.

  У міністерстві відзначили, що інформацію про присутність Симоненко на з'їзді КПРФ в Росії також підтвердили на офіційному сайті російської політичної сили, де розміщені фрагменти виступу Симоненка з висловами, які можуть бути розцінені як заклик до повалення чинної української влади.

  Попередній матеріал
  Захід намагається відсторонити від Путіна його оточення - політолог
  Наступний матеріал
  Шокін пообіцяв покарати суддю, який погрожував співробітнику ДАІ пістолетом
  Loading...

  Прокуратура повідомила про кримінальну справу проти Симоненка

  КПУ навмисно затягує судовий процес щодо заборони її діяльності - Мін'юст

  В Одесі закидали "коктейлями Молотова" офіс КПУ - цього разу комуністи не звинувачують націоналістів