5 канал

Мін'юст назвав можливі кандидатури до конкурсної комісії Держбюро розслідувань

  До конкурсної комісії від уряду зі створення Державного бюро розслідувань пропонується перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова та народний депутат Антон Геращенко

  Міністр юстиції України Павло Петренко озвучив три урядові кандидатури до конкурсної комісії з формування керівних органів Державного бюро розслідувань. Про це він заявив сьогодні, 24 лютого, під час засідання уряду.

  "У Міністерства юстиції, як того органу, який збирає цю інформацію, є пропозиції до уряду щодо трьох членів до конкурсної комісії, які можуть номінуватися українським урядом. Я можу озвучити цих осіб, аби ми їх сьогодні обговорили. Ми пропонуємо до конкурсної комісії від уряду по створенню ДБР першого заступника міністра внутрішніх справ Еку Згуладзе, першого заступника міністра юстиції Наталію Севостьянову та народного депутата Антона Геращенка як секретаря профільного комітету по забезпеченню діяльності правоохоронних органів", - сказав Петренко.

  Він наголосив, що тепер "м'яч на стороні партнерів в інших інституціях".

  "Я вважаю, що вони повинні невідкладно надати свої кандидатури, аби конкурсна комісія оперативно запрацювала і сформувала керівні органи Державного бюро розслідувань - того європейського органу, який забере у прокуратури радянські функції по слідству і фактично ті функції, які були уособленням неефективного розслідування і корупції у старих правоохоронних органах", - зауважив міністр.

  Нагадаємо, за словами виконавчого директора Amnesty International в Україні Тетяни Мазур, через зволікання із запуском Державного бюро розслідувань розкриття злочинів на Майдані може призупинитися.

  Попередній матеріал
  Мінекології виступає за створення заповідника в Чорнобильській зоні
  Наступний матеріал
  У "Динамо" нагадали вболівальникам про розмір і зміст банерів
  Теги:
  Loading...

  Сьогодні народні депутати готові були голосувати за закон про Державне бюро розслідувань - Мірошниченко

  Потрібно внести зміни до закону про Держбюро розслідувань, ця проблема вирішується одним рядком - адвокат родин "Небесної сотні"

  Порошенко запевнив, що не допустить зупинення процесу розслідування злочинів часів Майдану