Арсеній Яценюк 5.ua

Міністри написали заяви про відставку під політичним тиском – Яценюк

Прем'єр запевнив, що підтримує і захищатиме кожного міністра

Заяви про відставку міністри написали під політичним тиском. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час засідання уряду. За його словами, нині "залишати свої посади - це тікати з поля бою". Прем'єр запевнив, що підтримує і захищатиме кожного міністра. А уряд і надалі працюватиме, попри постійний тиск та спроби дискредитувати їхню роботу.

"Ми далі будемо боротися і працювати. Якщо когось це не влаштовує з тих народних депутатів і політичних фракцій, які представлені в парламенті, то вони мають повне конституційне право зібрати 150 голосів, піти до парламенту, поставити резолюцію недовіри Кабінету міністрів. Вся ця метушня, яка проходить протягом останнього року з дискредитації уряду та окремих членів Кабінету міністрів, яких я підтримую і наша фракція також, спрямована тільки на одне - на перерозподіл потоків та захоплення влади", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, сьогодні міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

Попередній матеріал
Через заяву Абромавичуса впала ціна українських єврооблігацій – експерт
Наступний матеріал
НАБУ зареєструвало кримінальне провадження через заяву Абромавичуса про втручання в роботу його відомства
Теги:
Loading...

Україна зазнала збитків від російського ембарго на мільярди доларів - Абрамовичус

Посли дружніх Україні держав відреагували на відставку Абромавичуса

Яценюк запевнив, що не збирається подавати у відставку

Міністр Абромавичус подає у відставку