mil.gov.ua

Полторак назвав найбільшу стратегічну помилку України

  Водночас Полторак зазначив, що за 2 роки Україні вдалося створити величезну кількість нових військових частин

  Міністр оборони України Степан Полторак вважає, що найбільша стратегічна помилка щодо української армії була здійснена до 2014 року. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Новое время", передає УНІАН.

  "Найбільша стратегічна помилка була здійснена до 2014 року, коли було зроблено все, щоб армія стала не просто небоєздатною, але і суттєво обмеженою у можливостях виконувати бойові завдання. Армія була недостатньо готова до того, що може відбутися", - зазначив він.

  Крім того, міністр додав, що за два роки Україні вдалося створити величезну кількість нових частин, формувань, однак і тут є помилки. "І тут, звичайно, не може бути без помилок. Тому що у нас не було досвіду в проведенні таких глобальних операцій, бойових дій, формування такої кількості великих частин з обмеженим фінансуванням. Так, у рішеннях, які ми приймали, траплялися і помилки", - повідомив Полторак.

  Міністр обурився тим, що оборонне відомство часто звинувачують у повільних темпах проведення реформ. Полторак відзначив, що у жодній країні реформа збройних сил не відбувалася одночасно з військовими діями.

  "Реформа у Польщі, Прибалтиці відбувалась в ідеальних умовах, коли можна було експериментувати. У нас такої можливості немає. Ми робимо все можливе, і я хочу, щоб наше суспільство про це знало", - підкреслив він. 

  Нагадаємо, 27 травня майже 30 тис. військовослужбовців підписали контракт зі Збройними Силами України.

  Попередній матеріал
  Солістка гурту ONUKA вийшла заміж
  Наступний матеріал
  У проміжних виборах на семи округах буде рекордно багато технічних кандидатів – ГМ "Опора"

  Міноборони набирає інструкторів для бійців ССО

  "Укроборонпром" тісно співпрацюватиме з французьким Міноборони

  Міноборони виділить 500 млн грн для вдосконалення української миротворчої місії

  У Міноборони розповіли, скільки військових підписали контракт зі ЗСУ