briztour.ru

Міністр інфраструктури озвучив умови, за яких Україна скасує санкції проти авіакомпаній Росії

  Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський назвав умови скасування санкцій, введених Києвом проти російських авіакомпаній, - Росія повинна відмовитися від польотів до Криму і заплатити штраф.

  Про таке він розповів у інтерв'ю німецькому виданню DW.

  Пивоварський наголосив: "Російські авіакомпанії, які порушують українське законодавство і літають в незаконно анексована Крим не зможуть літати в інші міста України і матимуть таку можливість тільки, якщо відмовляться від польотів до Криму, заплатять штраф, і в такому випадку РНБО розгляне можливість виведення таких авіакомпаній із списку санкцій". 

  На запитання про те, як Україна планує компенсувати українським пасажирам обмеження в можливості дістатися до Росії через санкції Москві, Пивоварський заявив: "Зараз ми абсолютно не бачимо збільшення попиту на залізничному напрямку. Сусідні країни - Білорусь, Молдавія - готові збільшити кількість рейсів до Москви. Але також слід розуміти, що більшість пасажирів, які летіли до Москви, є транзитними пасажирами. Вони летіли до Москви, щоб пересісти в інший літак і дістатися в якусь іншу точку планети. Ці пасажири зможуть скористатися українськими або європейськими хабами".

  Як повідомляв 5.ua, 25 вересня 2015 року Кабмін закрив українське небо для російських авіакомпаній. Нагадаємо, українські санкції проти російських авіакомпаній набирають чинності з 25 жовтня.

  Попередній матеріал
  Не можна одночасно звільнити всіх суддів - Венеціанська комісія
  Наступний матеріал
  Сьогодні в зоні АТО було тихо - штаб
  Теги:
  Loading...