5 канал

Міністр Абромавичус подає у відставку

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду

"Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади Міністра економічного розвитку і торгівлі України. І ось чому. Причина – різка активізація блокування будь-яких системних та важливих реформ", - ідеться в його заяві від 3 лютого 2016 року.

Абромавичус зазначив, що в його команду і на ключові посади на держпідприємствах під тиском нав'язуються "сумнівні особи".

"Я можу розглядати такі дії тільки як наполегливу спробу встановити контроль за грошовими потоками – за держпідприємствами, особливо НАК "Нафтогаз" та оборонною промисловістю. І я відмовляюся працювати в такій системі. Ні я, ні моя команда не готові слугувати прикриттям для поновлення старих і створення нових схем в інтересах окремих політичних та бізнес-гравців", - наголосив він.

Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко. Як представник політичної сили, яка висунула мене на пост міністра, останнім часом він зробив дуже багато для того, щоб заблокувати мою роботу і роботу моєї команди".

Таким чином, міністр вирішив разом зі своєю командою піти у відставку: "Я прошу Верховну Раду проголосувати за мою відставку вже завтра". 

Нагадаємо, напередодні народний депутат Микола Томенко покинув фракцію "БПП". 

Попередній матеріал
У Пентагоні назвали п'ять загроз США
Наступний матеріал
Відсьогодні пропускний пункт "Зайцеве" тимчасово закритий - Держприкордонслужба
Теги:
Loading...

"Самопоміч" наполягає на відставці Яценюка

Міністр аграрної політики все-таки пішов у відставку

Через корупцію у сфері державних закупівель Україна щороку втрачає $2 млрд – заступник Абромавичуса

Абромавичус: Або ми беремо участь у змові з розкрадання коштів, або ми все-таки щось робимо