Стець
5.ua

Мінінформполітики представило стратегію інформаційної безпеки України

  Міністерство інформаційної політики України представило проект Концепції інформаційної безпеки України.

  Як повідомляє агентство Укрінформ з посиланням на прес-службу міністерства, проект доктрини розробила експертна рада при Мінінформполітики згідно з графіком виконання програми дій Уряду на 2015 рік. Основна мета стратегії - забезпечення інформаційного суверенітету України. Його передбачають втілювати шляхом сталого розвитку національного інформаційного простору та захисту цього процесу від зовнішніх і внутрішніх загроз.

  Аби забезпечити такий підхід, на думку авторів проекту концепції, має бути безперервне функціонування та розвиток кібернетичних, телекомунікаційних та інших автоматизованих систем, що формують інформаційно-телекомунікаційну базу внутрішньодержавного інформаційного простору.

  До складу Експертної ради з розробки концепції інформаційної безпеки та з питань розвитку інформаційного простору України увійшли 16 експертів зі сфер інформаційної політики, безпеки, освіти, медіаменеджменту та журналістики: Андрій Куликов, Вікторія Сюмар, Зураб Аласанія та інші. Співголовами ради були обрані міністр інформаційної політики Юрій Стець та доктор політичних наук, доцент кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Даниленко. Експерти розпочали роботу над документом 26 березня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Американський фотограф оприлюднив унікальні фото з фронту на Донбасі
  Наступний матеріал
  Завтра NASA випробує "літаючу тарілку" для роботи на Марсі

  Стець: "Перекриття інформаційного кисню в умовах війни – це державна зрада"

  Мінінформполітики найближчим часом почне набір журналістів у "Ukraine tomorrow" – Стець

  В найближчі дні суспільству буде представлено доктрину інформаційної політики України – Стець

  У Криму найближчим часом відновлять українське радіомовлення - Стець