5 канал

Мінінформполітики хоче створити окремий урядовий офіс комунікацій

Міністерство інформаційної політики України пропонує створити окремий урядовий офіс комунікацій у рамках реалізації Концепції реформи урядових комунікацій.

Про це на брифінгу сказала радник міністра Іветта Делікатна.

"Має з'явитися єдиний орган, що координує. Його директор, керівник має бути достатньо високого рівня з точки зору ієрархії та субординації, оскільки тільки таким чином ми зможемо вивести комунікацію на найвищій рівень управління", - сказала вона.

Експерт у сфері стратегічних комунікацій Аліна Фролова додала: "Нам треба привчати уряд та усіх тих, хто робить державну політику, до того, що комунікація є також невід'ємною складовою їхньої роботи, як будь-які інші професійні функції. Ми маємо зробити ту систему, яка буде функціонувати як годинник і доносити інформацію від влади до суспільства, впливати на рішення, які приймає влада, уряд".

За її словами, під час розробки Концепції було проведено аудит комунікаційної діяльності Кабміну, опрацьовано понад 500 сторінок даних, розглянуто близько 12 комунікаційних систем урядів інших країн та залучено досвід тих, які найбільше відповідають сучасним викликам. 

Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" соціопсихолог Олег Покальчук, комунікація влади і суспільства перебуває у жалюгідному стані.

Попередній матеріал
У Мінську зібралася політична підгрупа Тристоронньої контактної групи
Наступний матеріал
У Гаазі розпочалося засідання суду у справі екс-президента Кот-д'Івуару
Loading...

Законодавча й виконавча гілки влади в Україні не налагодили комунікації – нардеп

Жодна комунікація не зможе замінити реальних дій – радник очільника Мінінформполітики

Юрчишин: На сьогодні відсутня адекватна комунікація між урядом, парламентом і суспільством