5 канал

Мінекономрозвитку презентувало онлайн-портал адмінпослуг

Портал передбачає спрощення процедури отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу

У середу, 16 березня, Міністерство економічного розвитку презентувало на засіданні уряду державний онлайн-портал адміністративних послуг. Представив проект заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. Поки що ресурс працює в тестовому режимі. 

"Ми почали з себе і електронізували перші 12 послуг в Міністерстві економіки. Зараз усього на порталі розміщено вже 16 послуг, які повністю переведені. Сподіваємося, що до кінця року їх перелік уже буде йти не на десятки, а на сотні", - повідомив він.   

Зазначається, що на порталі буде розміщена інформація про адміністративну послугу, список, шаблони та зразки документів, необхідних для її отримання, а також контактна інформація та місце отримання послуги. Крім того, впроваджуються механізми сплати за послуги. 

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада підтримала президентські зміни до закону про електронне декларування. Таким чином, український парламент виконав останню вимогу Європейського Союзу для отримання безвізового режиму.

5 канал
Попередній матеріал
На Майдані відзначили другу річницю створення першого батальйону Нацгвардії
Наступний матеріал
СБУ затримала в Вінниці терориста з Сирії
Теги:
Loading...

Закон про електронне декларування отримав позитивну оцінку Єврокомісії - Данилюк

Порошенко підписав закон про електронне декларування

ВР оприлюднила президентський варіант закону про електронне декларування