twitter.com/olliecarroll

Мільярдер Трамп: США підтримували Україну більше словами, ніж ділом

  Дональд Трамп розкритикував президента США Барака Обаму та висловив упевненість, що Україні вдасться гідно відповісти на всі поточні виклики.

  Як повідомляє УНІАН, Трамп, який наразі лідирує серед претендентів на посаду президента США від Республіканської партії, виступив за допомогою відеозв'язку в ході 12-го щорічного форуму Ялтинської європейської стратегії, що проходить у Києві.

  "Я не думаю, що Україна має належну повагу з інших частин Європи. І мова йде про повагу, яку Україна заслуговує, і вона довела це впродовж багатьох років", - сказав голова і президент The Trump Organization.

  На його думку, США підтримували Україну, але "більше на словах, ніж ділом". "Наш президент не достатньо сильний, поки лише слова. Ми називаємо це балаканиною. Частина проблем полягає в тому, що Путін не поважає нашого президента", - вважає бізнесмен.

  Трамп розповів, що уважно стежить за подіями в Україні впродовж останніх декількох місяців, і вважає, що це "дивовижно, через що Україна пройшла". Республіканець заявив, що Україна має неймовірних людей з неймовірним духом, і у цьому зв'язку він висловив сподівання, що Україні вдасться гідно відповісти на всі поточні виклики. "Я переконаний, що Сполучені Штати повинні бути більш активними. Я думаю, що Європа повинна стати більш залученою", - зазначив Трамп.

  Попередній матеріал
  Харківський волонтер пояснив, чому командир "Слобожанщини" хотів його убити
  Наступний матеріал
  У Києві начальницю податкової інспекції затримали на хабарі у 111 тис. грн
  Loading...