5.ua

Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства Грузії

  Екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі розпорядженням глави держави позбавили громадянства цієї країни.

  Про це йдеться у розпорядженні чинного президента Грузії Георгія Маргвелашвілі, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Міхеїл Саакашвілі, народжений 21 грудня 1967, поряд з іншими громадянами Грузії, які отримали громадянство інших країн, позбавлений громадянства Грузії", - йдеться у документі.

  Мін'юст Грузії раніше звернувся до президента країни з рекомендацією позбавити Саакашвілі грузинського громадянства у зв'язку з отриманням ним громадянства України. Наразі Саакашвілі займає посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

  Раніше парламентський секретар президента Грузії Георгій Кверенчхіладзе зазначав, що, згідно з грузинським законодавством, "грузинського громадянства беззастережно позбавляється особа, яка отримала громадянство іншої країни". При цьому він зазначив, що за Конституцією і чинним законодавством будь-який громадянин, що втратив грузинське громадянство, має право звернутися до президента з проханням отримання подвійного громадянства.

  Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявляла, що у чинного глави Одеської ОДА була можливість приблизно протягом місяця пояснити грузинській владі причини прийняття українського громадянства, однак він цього не зробив.

  Нагадаємо, у Грузії засудили соратника Саакашвілі.

  Попередній матеріал
  Фрегат "Гетьман Сагайдачний" завдяки волонтерам оснащено сучасним навігаційно-радіолокаційним радаром
  Наступний матеріал
  Громадянин Китаю намагався вивезти з України бурштин вартістю 600 тис. грн
  Теги:
  Loading...