radiosvoboda.org

Метою указу Путіна є перешкоджання ЗМІ, що протистоять пропаганді – Комітет захисту журналістів

  Комітет захисту журналістів засуджує указ Володимира Путіна, що засекречує втрати армії РФ у мирний час.

  Про це вчора, 28 травня, заявила координаторка програм Комітету захисту журналістів у Європі та Центральній Азії Ніна Огнянова, пише "Крим.Реалії".

  Так, у повідомленні йдеться, що КЗЖ засуджує указ президента Російської Федерації про засекречення відомостей Міноборони РФ про втрати військових у мирний час.

  На думку Огнянової, метою такого указу є перешкоджання діяльності журналістів, "які кидають виклик російській пропагандистській машині, намагаючись розслідувати загибель російських солдат під час конфлікту в Україні, участь у якому Росія заперечує".

  Координаторка програм Комітету захисту журналістів у Європі та Центральній Азії підкреслила: "Ми закликаємо президента Путіна зупинити створення димової завіси і дозволити медіа виконувати свою роботу, розповідати людям в Україні, Росії та світі, що реально відбувається у регіоні".

  Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" російський громадський активіст Руслан Левієв заявив, що після того, як Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час, Міноборони РФ може не спростовувати інформації у ЗМІ про смерті російських військовослужбовців – тепер достатньо сказати, що "це була операція на Північному Кавказі".

  Попередній матеріал
  Порошенко підписав закон про мораторій на виплати зовнішніх боргів
  Наступний матеріал
  Бойовики 12 разів обстрілювали українські позиції на Донецькому напрямку

  Метою указу Путіна є перешкоджання ЗМІ, що протистоять пропаганді – Комітет захисту журналістів

  У США оприлюднили аналітичний звіт "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні"

  Путін засекретив дані про втрати російської армії в мирний час (документ)

  Путін намагається заступитись за корупціонерів у ФІФА