5.ua

Мені не соромно, що ми не голосували за зміни до Конституції – нардеп від РП

Останній тиждень увійде в історію українського парламентаризму.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Андрій Артеменко, народний депутат, "Радикальна партія".

"Останній тиждень увійде в історію українського парламентаризму. Мені не соромно за нього, як і всім, хто не голосував за проект змін до Конституції в галузі децентралізації. Бо ми виконали волю тих виборців, які направили нас в цей парламент. Відверто кажучи, для нас усіх це було дуже важке рішення. Ще вранці ми були певні, що ми проголосуємо цей закон", - твердить нардеп.

За його словами, текст пропозицій змінився за 4 години до голосування.

"По-перше, текст змінився за 4 години до голосування. Перехідне положення і сам текст Конституції – це різні речі. Голосувати за це я не міг", - каже Артеменко.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Верховна Рада підтримала закон про внесення змін до державного бюджету на 2015 рік щодо збільшення видатків для потреб оборони і безпеки на 5 млрд грн.

Як повідомляв 5.ua, Рада прийняла постанову про направлення внесеного Президентом України проекту змін до Конституції до Конституційного суду.

Президент України Петро Порошенко в ході виступу в парламенті наголошував, що головною одиницею самоврядування стануть громади. Також він запевнив, що ніякого "особливого статусу" для Донбасу не передбачено.

Попередній матеріал
Порошенко звільнив усіх керівників районів Закарпаття
Наступний матеріал
Порошенко телефоном поговорив з Байденом, Рютте, Меркель, Олландом та Путіним
Теги:
Loading...