Мельничук 5.ua

Мельничук вже вийшов від слідчого ГПУ

Сергій Мельничук під час візиту до ГПУ заявив, що досі є народним депутатом України, оскільки не отримав письмового повідомлення від голови Верховної Ради про протилежне.

Мельничук каже, що його не ознайомили з його правами і обов'язками. Також він стверджує, що досі є народним депутатом і не згоден з тим, що його називають таким, що втратив депутатську недоторканність - оскільки не бачив письмового повідомлення. Про це повідомляє журналіст "5 каналу" Ольга Снісарчук з місця події.

За словами депутата, йому не вручили підозру про скоєння злочину, а показали нібито постанову Верховної Ради про зняття недоторканності. На документі не було ані підпису, ані печатки голови парламенту. Крім цього, Мельничук заявив про порушення з боку Генпрокуратурі, мовляв, депутата не повідомили про його права. Все відбувалося без присутності головного прокурора як того вимагає законодавство. Відтак, Мельничук відповідні документи не підписав.

"Генпрокурор має мені цю підозру вручити, зачитати і пояснити мої права. Якщо це буде так, то підозра буде вважатися врученою і я перейду в статус підозрюваного. До тих пір я не вважаю себе підозрюваним", – заявив Мельничук.

У свою чергу, адвокат Мельничука говорить про політичне замовлення. "Нас виставили, що ми не явилися, що ми почали переховуватись, але це все робиться для того, щоб обрати якусь міру запобіжного заходу, дуже не коректну. Це є штучне створення обстановки, штучне нагнітання, для того, щоб обрати домашній арешт, щоб Сергій Петрович не міг рухатися, щоб не міг впливати на цю політичну ситуацію", – сказав адвокат.

У Генпрокуратурі ж "5 каналу" повідомили, що підозру про скоєння злочину колишньому комбату вручили ще 8 червня. Сьогодні ж йому мають обирати  запобіжний захід. Генпрокуратура наполягатиме на грошовій заставі.

Попередній матеріал
Опубліковане відео пожежі під Києвом із знищеного у вогні безпілотника
Наступний матеріал
Президент присвоїв Головному військово-медичному клінічному центру статус національного
Теги:
Loading...