thekievtimes.ua

Матіос розповів, як викликали на допит в Україну начштабу ЗСУ Росії

  Валерію Герасимову - начальнику Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації - доправили повістку на допит у Головній військовій прокуратурі України.

  На брифінгу в середу, 26 серпня, в Києві головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомив подробиці виклику одного із верховод ЗС РФ на допит, передає "Інтерфакс-Україна".

  Виклик доставила поштова компанія за місцем служби Герасимова.

  "Міжнародна компанія із поштових перевезень DHL доставила нам офіційного листа про те, що відповідно до статті 258 КПК України, повідомлення про підозру начальнику Генерального штабу Російської Федерації Герасимову разом із повісткою про необхідність з'явитися в Головну військову прокуратуру для допиту було доставлено за місцем проходження військової служби Герасимова за адресою м. Москва, вул. Знам'янка,14/1", - розповів військовий прокурор. Відомо, що саме за цією адресою у Москві розташований Генеральний штаб Збройних сил РФ.

  Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що організатором агресивних дій Росії на території України є начальник Генерального штабу Збройних сил РФ Валерій Герасимов.

  Попередній матеріал
  "Слава Україні": бійці ЗСУ оприлюднили відео тренувальних стрільб з важкої артилерії
  Наступний матеріал
  З 1 вересня працюватимуть радники з питань переселенців - Мінсоцполітики
  Теги:
  Loading...