Facebook / МФО Рівні можливості

Марина Порошенко закликала Мішель Обаму долучитися до кампанії зі звільнення Савченко

  Марина Порошенко звернулася до дружини президента США Мішель Обами з проханням долучитися до міжнародної кампанії зі звільнення та повернення українців, які нині незаконно ув'язнені в Росії

  У листі до першої леді США пані Марина зазначила: "Шановна Мішель, з надією очікую, що Ваш голос не лише приєднається до міжнародної кампанії зі звільнення та повернення додому Надії Савченко, а й надасть новий поштовх процесу звільнення решти українських громадян, включаючи Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва, Ахтема Чийгоза та інших заручників російської каральної машини". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Марина Порошенко підкреслила, що Надія Савченко пліч-о-пліч з американськими військовослужбовцями ризикувала своїм життям для відновлення демократії та порядку в Іраку і, як і сотні американок, присвятила своє життя захисту Батьківщини, однак ставши на захист незалежності та свободи Української держави в червні 2014 року була фактично викрадена з української території та ув'язнена в Росії. І попри доведену сфабрикованість обвинувачень, російська каральна машина планує оголосити сьогодні, 21 березня, рішення про 23-річне ув'язнення українки.

  Марина Порошенко зазначила, що ім'я української льотчиці було серед 20 жінок - політичних в'язнів та в'язнів сумління - оголошених у рамках кампанії "Free the 20 Campaign", започаткованої урядом США у вересні 2015 року.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 21 березня, українська льотчиця Надія Савченко, яка незаконно викрадена і утримується в Російській Федерації, визнана винною у вбивстві російських журналістів на території Луганської області, яка частково окупована військами РФ.

  Попередній матеріал
  Російський суд визнав Савченко винною у вбивстві журналістів - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Обама з родиною відвідав старий квартал столиці Куби
  Теги:
  Loading...

  Російський суд визнав Савченко винною у вбивстві журналістів - ЗМІ

  Ірину Геращенко, яка прямувала підтримати Надію Савченко, не пустили до Росії

  Порошенко, Меркель і Олланд вимагають негайного звільнення Савченко