5 канал

Макеєв: Західні партнери не пропонували жодних конкретних рішень чи розстановок в уряді

Франція та Німеччина й надалі підтримуватимуть Україну в здійсненні курсу на реформи

Про це в ефірі "5 канал" в програмі "Підсумки дня" заявив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макеєв.

"Той сигнал, який надійшов від наших німецьких і французьких колег на адресу політичних сил і керівництва України, абсолютно чіткий: у Європі зацікавлені в тому, щоб цей механізм працював бездоганно і щоб реформи продовжувалися. І в цьому і Франція, і Німеччина, визнаючи великий прогрес, який був досягнутий в Україні, і надалі надаватимуть нам підтримку", - зазначив він.

На запитання, який варіант вирішення політичної кризи є найбільш прийнятним для західних партнерів, і чи говорили вони предметно з цього приводу, Макеєв сказав: "Коли ми перебуваємо в партнерських відносинах, нам не пропонують ані посад, ані імен, ані конкретних рішень. Це все залишається врешті-решт за народом України, за українським парламентом ... Не варто очікувати, що звучали якісь імена чи розстановки в уряді чи в парламенті. Меседж абсолютно чіткий: Франція та Німеччина й надалі підтримуватимуть Україну в здійсненні курсу на реформи", - зауважив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України.

Нагадаємо, міністри закордонних справ Німеччини та Франції прибули до Києва зі спільним дводенним візитом. Вони зустрілися з прем'єром Арсенієм Яценюком, президентом Петром Порошенком та головою українського МЗС Павлом Клімкіним.

Попередній матеріал
Обама просить Конгрес США закрити в’язницю Гуантанамо
Наступний матеріал
В НБУ пояснили, чому "заслабла" гривня
Loading...

Гройсман главам МЗС Німеччини та Франції: бойовики на Донбасі воюють із російською зброєю

Гройсман провів зустріч з главами МЗС Німеччини та Франції

Геращенко пропонує чільникам МЗС "нормандської четвірки" порушити на зустрічі в Парижі питання звільнення заручників

Чільники МЗС Німеччини та Франції розкритикували вплив олігархів на державну владу в Україні