zib.com.ua

Майже 800 високопосадовців часів Януковича офіційно люстровані

  Конституційний суд продовжує розгляд закону про очищення влади.

  Як заявив народний депутат Єгор Соболєв під час судового засідання, яке триває вже другий день, 785 високопосадовців, які працювали за часів екс-президента Віктора Януковича офіційно люстровані.

  Конституційний суд, переконаний політик, не має права скасовувати чи вносити правки в закон про очищення влади, тому що його представники самі підпадають під люстрацію. Зі свого боку суддя Верховного суду приводу для відводу членів КС не бачить.

  Нагадаємо, подання про відповідність цього закону Конституції скерували 47 народних депутатів і Верховний Суд. Розглядають окремі положення документа. Зокрема, про заборону обіймати посади для осіб, які протягом понад року в період від лютого 2010 до лютого 2014 року обіймали посади президента, прем'єр-міністра, членів уряду, голови Національного банку України, керівників силових структур та глави Адміністрації президента.  

  Нагадаємо, напередодні понад 50 активістів влаштували пікет під стінами Конституційного суду. Люди вимагали відсторонити від роботи суддів, які можуть скасувати окремі положення закону "Про очищення влади".

  Попередній матеріал
  Вихід в море малих і середніх суден заборонено - заступник голови Одеської ОДА
  Наступний матеріал
  У Харкові під школу кинули димову шашку - евакуйовано півтисячі осіб
  Теги:
  Loading...