5 канал

Луценко звернувся до Шокіна на захист затриманих одеських активістів

  Політик наполягає на тому, щоб Резвушкіна і Стерненка випустили з-за ґрат.

  Текст звернення голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко оприлюднив на своїй сторінці у Facebook. За словами політика, арешт в Одесі активістів АвтоМайдану та "Правого сектора" Євгена Резвушкіна і Сергія Стерненка "викликав неабиякий суспільний резонанс та напругу не лише серед проукраїнськи налаштованих активістів міста, а й всієї України"".

  Виходячи з цього, Юрій Луценко запропонував: "При всій незгоді з методами, обраними згаданими активістами для своїх дій, знаю їхню відданість Україні. Виходячи з цього, як громадянин і як політик наполягаю на терміновому поданні вашими підлеглими на підставі ст. 23-24 Закону України "Про прокуратуру" подання до Апеляційного суду Одеської області про зміну затриманим запобіжного заходу на інший захід, не пов’язаний із триманням під вартою".

  Політик зазначив, що розгляд апеляційної скарги Резвушкіна та Стерненка призначено на 14:00 11 вересня 2015 року.

  Нагадаємо, напередодні в ефірі "5 каналу" керівник ГО "Рада Громадської безпеки" Марк Гордієнко заявив, що екс-голова ЦВК Сергій Ківалов контролює судово-правову систему в Одесі і причетний до затримання Євгена Резвушкіна і Сергія Стерненка.

  Попередній матеріал
  У КМДА хочуть перейменувати музей російського мистецтва на "Галерею Терещенків"
  Наступний матеріал
  Тульський завод виплатив зарплату цеглинами